JOIN THE STUDENT ENERGY CONGRESS- ASEC 2019

article-image

Już po raz szósty w historycznej chorwackiej stolicy Zagrzebia odbędzie się europejski studencki kongres energetyczny ASEC 2019.  Organizowany  przez Zagrzebską Kapitułę Studencką SPE,  kongres  odbędzie się w dniach 4 – 7 marca w Zagrzebskim Wydziale Górnictwa, Geologia i inżynieria naftowa.
Kongres  pokryta jest co roku przez kilka domów medialnych, takich jak HRT, Mreža TV, Z1, Jabuka TV, liście Jutarnji, 24  SATA , i wiele innych. Szczyci się tym, że jest pod patronatem Prezydenta Republiki Chorwacji i burmistrza Zagrzebia, który mówi wiele o jego znaczeniu dla studentów i przemysłu.
Prezentacje z udziałem zarówno studentów, jak i renomowanych ekspertów branżowych obejmie niektóre z najgorętszych tematów przemysłu naftowego i gazowego. Każdy dzień będzie poświęcony konkretnemu tematowi (np. Technologia, biznes lub geopolityka). Oprócz wykładów w  kongresie  odbędą się warsztaty poświęcone oprogramowaniu inżynierskiemu i programowaniu. Aspekt społeczny jest również ważną częścią ASEC: z obiadami, przerwami kawowymi, wycieczkami terenowymi i wycieczkami, głównym celem tego wydarzenia  jest  zgromadzenie ludzi i umożliwienie uczniom z całego świata nawiązywania wartościowych kontaktów i nawiązywania kontaktów. uczyć się od najlepszych w biznesie.
Brzmi interesująco? Dołącz do nas!
Aby złożyć wniosek, użyj następującego linku:
Możesz także dowiedzieć się więcej lub skontaktować się z nami:

About author